PSHOT ( Mutluluk Aşısı )

P-SHOT NEDİR ? NE İÇİN VE NASIL UYGULANIR.

P-Shot hastadan alınan kanın, işlemden geçirilerek, ortaya çıkan kök hücreden zengin, plazma ve trombositin oluşturulması, elde edilen sıvının penise enjekte edilmesi ile uygulanan bir yöntemdir.

P-SHOT HANGİ DURUMLARDA UYGULANIR?

Yaş, Prostat kanseri, uygulanan bazı tedavilerin yan etkileri, Cinsel olarak performans kaybı gibi durumlarla birlikte, ereksiyon problemlerinin tedavisinde, Peyronie (Penis eğriliği) tedavisinde, Penis boyunu ve çapını arttırmada etkili sonuçlar vermektedir.

Bu tedavinin mutlaka doktor tarafından uygulanması alınacak sonuç açısından son derece önemlidir.

PSHOT NASIL UYGULANIR?

Hastadan alınan yeterli miktardaki kanın, özel tüplerde, belirli bir süre santrifüj edilmesiyle ortaya çıkan kök hücre bakımından zengin, Plazma ve trombosit sıvısının, özel iğneler ile penise enjekte edilmesiyle uygulama gerçekleştirilir. Genel olarak hastalar bu uygulamadan sonra günlük hayatlarına normal olarak devam edebilmektedirler.

P-SHOT’UN YAN ETKİLERİ NELERDİR?

Tedavide kullanılan plazma sıvısı hastadan alınan kandan elde edildiğinden uygulanan tedavinin herhangi bir yan etkisi ya da alerjik reaksiyonu bulunmamaktadır.Enjeksiyon yapılan bölgede hafif bir ağrı hissedilmesi normaldir. Kullanılan iğne, insülin iğneleriyle benzer boyutta ve çok ince olduğundan morarma olması ihtimali yok denecek kadar azdır.

PSHOT UYGULAMASININ SAĞLADIĞI FAYDALAR NELERDİR?

Penis boyunda artış.

Yeni damar oluşumunun hızlanması.

Penisteki sertlik ve ereksiyon kabiliyetinin artması.

Penisteki kan dolaşımının artması.

Yeni doku ve hücre oluşumu.

Peyronie plaklarında küçülme.

Erken boşalma sorunlarında azalma.